befutok

Befutók

25.Nike Budapest Nemzetközi Félmaraton, Budapest 2010, szeptember 5.

Kedvenc futóversenyemen idén szakosztályunk még két tagja, Székely Nándor és Kiss Imre nevezett. Az idő remek volt, leszámítva a rakparton uralkodó ellenszelet. Az eseményre kb. 10000 futó nevezett, és ez a színes forgatag, ami a rajtnál, ill. a verseny útvonalán végigkíséri a résztvevőket, ad valami rendkívüli, megfoghatatlan plusszt az ilyen eseményeknek.
Bővebben: 25.Nike Budapest Nemzetközi Félmaraton, Budapest 2010, szeptember 5.

Életünk /Szabó Tibi meg én/ talán egyik legelhibázottabb döntése volt, hogy beneveztünk egy olyan futóversenyre, melyen a velencei tavat kellett kétszer körbe futni. A táv 54 km volt, ami matematikailag nem sokkal több, mint egy maratoni táv….
Bővebben: III. Velencei tókerülő Szupermaraton 2010, augusztus 29.-i szenvedésünk igaz története